Hotel Xaine Park
- Spanje
- Costa Brava
- Lloret de Mar
Over Hotel Xaine Park
Intro
Hotel Xaine Park is een uitstekend 4-sterren familiehotel gelegen in het hart van Lloret de Mar aan de Costa Brava in Spanje, ideaal voor gezinnen en stellen die op zoek zijn naar een complete vakantie aan de Middellandse Zee met alle faciliteiten van een modern stadshotel en de kwaliteit van de gerenommeerde Xaine Hotels keten op slechts 2 minuten lopen van het prachtige strand van Lloret de Mar met zijn fijne zand en kristalheldere water. Dit goed gelegen familiehotel ligt op een toplocatie aan de Avinguda Just Marlès in het centrum van Lloret de Mar, op korte afstand van alle winkels, restaurants, uitgaansgelegenheden en attracties van deze levendige badplaats aan de Costa Brava, omringd door de natuurlijke schoonheid van de Catalaanse kust en alle voorzieningen van een moderne toeristische bestemming. Het hotel onderscheidt zich door zijn centrale ligging in het hart van Lloret de Mar, uitgebreide faciliteiten waaronder buitenzwembad op het dakterras met panoramisch uitzicht, wellnessruimte met jacuzzi, fitnessruimte, restaurant, bar-cafeteria, animatieprogramma voor volwassenen en kinderen, en comfortabel ingerichte kamers met airconditioning, tv, kluisje en balkons met uitzicht op de stad of zee. Alle accommodaties zijn voorzien van moderne voorzieningen, gratis wifi, en een functionele inrichting, waardoor gasten de perfecte uitvalsbasis hebben voor een ontspannen en gezellige vakantie in het bruisende centrum van Lloret de Mar aan de prachtige Costa Brava.
Gasten waarderen Hotel Xaine Park vooral om de spectaculaire centrale ligging op slechts 2 minuten lopen van het prachtige strand van Lloret de Mar en in het hart van alle winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden van deze levendige badplaats, de uitgebreide faciliteiten voor gezinnen met kinderen waaronder het buitenzwembad op het dakterras, kinderzwembad, animatieprogramma en activiteiten, en de hoogwaardige service van de gerenommeerde Xaine Hotels keten die bekend staat om excellentie in familievakanties. Het vriendelijke en meertalige personeel dat Catalaans, Duits, Engels en Spaans spreekt, de gevarieerde gastronomie in het restaurant met buffet en à la carte opties, de wellnessruimte met jacuzzi voor ontspanning, de spectaculaire dakterras met panoramisch uitzicht over Lloret de Mar en de zee, de dagelijkse animatie met dansklassen, petanque, darts toernooien en avondshows, en de perfecte combinatie van strandvakantie, uitgaansleven en familieactiviteiten maken dit tot een ideale keuze voor gezinnen en stellen die op zoek zijn naar een complete en levendige vakantie in het centrum van Lloret de Mar.
Ligging
Hotel Xaine Park ligt op een spectaculaire centrale locatie in het hart van Lloret de Mar aan de Costa Brava, een van de meest levendige en populaire badplaatsen aan de Catalaanse kust die bekend staat om zijn prachtige stranden, bruisende nachtleven, uitgebreide winkel- en restaurantmogelijkheden, en de perfecte ligging als uitvalsbasis voor het verkennen van de Costa Brava. Lloret de Mar bevindt zich in de provincie Girona in Catalonië, omringd door de spectaculaire landschappen van de Costa Brava met zijn karakteristieke baaien, kliffen en dennenbossen, en biedt een perfecte combinatie van strandvakantie, uitgaansleven, wateractiviteiten, culturele bezienswaardigheden en uitstekende verbindingen naar andere delen van Catalonië zoals Barcelona, Girona en de Franse grens. De locatie biedt eenvoudige toegang tot alle voorzieningen van een moderne badplaats, waaronder het prachtige strand van Lloret de Mar, de beroemde Santa Clotilde tuinen, het kasteel Sant Joan, Water World waterpark, excursies per boot langs de kust, en uitstekende verbindingen naar andere delen van de Costa Brava voor dagtrips naar Tossa de Mar, Blanes en de middeleeuwse stad Girona.
- Strand Lloret de Mar: ca. 150 m
- Centrum Lloret de Mar: direct in het centrum
- Fenals Beach: ca. 1 km
- Water World: ca. 1.7 km
Met het openbaar vervoer:
- Bushalte: ca. 100 m
- Busverbinding naar Girona en andere steden aan de Costa Brava
- Directe verbindingen naar Barcelona en luchthavens
Met de auto:
- Parkeerplaats beschikbaar bij het hotel (tegen betaling, afhankelijk van beschikbaarheid)
- Goede verbinding naar de AP-7 autopista
- Autoverhuur mogelijk in Lloret de Mar
Met het vliegtuig:
- Girona Airport: ca. 30 km
- Barcelona Airport: ca. 75 km
- Perpignan Airport (Frankrijk): ca. 160 km
Transfer luchthaven - accommodatie v.v. inbegrepen wanneer je een boeking inclusief vlucht maakt. Bij jouw reisdocumenten ontvang je een voucher met instructie waar je je kunt melden voor jouw transfer naar de accommodatie. Hierop staat ook vermeld hoe je de transfer van jouw accommodatie naar de luchthaven terug kan bevestigen.
Bijzonderheden
- Huisdieren niet toegestaan
- Sommige faciliteiten zijn seizoensgebonden
- Uitstekend 4-sterren familiehotel
- Slechts 2 minuten lopen van het strand
- Direct in het centrum van Lloret de Mar
- Dakterras met panoramisch uitzicht
- Dagelijks animatieprogramma
- Meertalig personeel (Catalaans, Duits, Engels, Spaans)
- Wellnessruimte met jacuzzi
- Check-in: 16:00 uur
- Check-out: 11:00 uur
- Toeristenbelasting ter plaatse te voldoen
Kamers
- Tv
- Airconditioning
- Kluisje (tegen betaling)
- Badkamer met bad of douche, toilet en föhn
- Balkon
- Telefoon
- Gratis wifi
- Kledingkast
Overige informatie
Reisleiding Lloret de Mar
components.product-descriptions.title-rooms
Familiekamer (max. 3 personen, ca. 25 m²)
Standaard kamer (max. 2 personen, ca. 20 m²)
Superior kamer (max. 2 personen, ca. 22 m²)
Zeezichtkamer (max. 2 personen, ca. 20 m²)
Faciliteiten
-
Faciliteiten
- Receptie (24 uur, meertalig personeel: Catalaans, Duits, Engels, Spaans)
- Lift
- Gratis wifi (in het hele hotel)
- Buitenzwembad op dakterras met panoramisch uitzicht
- Kinderzwembad
- Wellnessruimte met jacuzzi
- Fitnessruimte
- Restaurant met buffet en à la carte
- Bar-cafeteria
- Dakterras met panoramisch uitzicht
- Animatieprogramma voor volwassenen en kinderen
- Dagelijkse activiteiten (dansklassen, petanque, darts)
- Avondshows
- Bagageopslag
- Wisselkantoor
- Geldautomaat
- Toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit
- Tegen betaling:
- Parkeerplaats (afhankelijk van beschikbaarheid)
- Kluisje op de kamer
- Kinderbed (op aanvraag)
- Massages
- Excursies
- Wasservice
Wat is inbegrepen / niet inbegrepen
- Vliegreis: vanaf Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Brussel, Charleroi, Weeze, Düsseldorf of Keulen naar Girona of Barcelona
- Handbagage
- Ruimbagage
- Transfer luchthaven - hotel v. v. (eenvoudig bij boeking te reserveren)